Sokkoló incidens a CFR öltözőjében: a játékosaira dühös Marius Șumudică két üveget eltört

Marius Şumudică, a kolozsvári CFR edzője rendkívül ideges volt a gibraltári bajnok, a Lincoln Red Imps elleni mérkőzés félidejében, amikor ez utóbbi csapat 1-0-ára vezetett.

“Nagyon nehéz volt, a pályán lehetetlen volt játszani, passzolni sem lehetett. Az első félidőben szemből fújt a szél, a kilőtt labda 15-16, de legtöbb 20 métert haladt, egyszerűen megállt a levegőben. Lehetetlen a pálya, de koncentrálnunk kell, nem szabad gólt kapnunk a félidő utolsó perceiben. Ugyanazokat a hibákat követjük el, és sokkal jobban kell koncentrálnunk az ilyen helyzetekben. Látták, hogy nincsenek már kis csapatok, nyomást gyakorolnak, itt edzenek, ismerik a pályát, tehát nem könnyű. A szünetben szükség volt a sokkra, a két eltört üvegre, hogy felébredjenek, hogy visszamenjünk a pályára, és minél gyorsabban fordítsunk a játék menetén. Ezt követően pedig véleményem szerint ellenőrzés alatt tartottuk a játékot, nem voltak problémáink. Az időjárási körülmények azonban borzalmasak voltak, rendkívül erős volt a szél. De már nem is számít: a lényeg a győzelem, az, hogy három pontot szereztünk Romániának, hogy megkönnyítettük a további dolgunkat. Közel állunk az egyik célkitűzéshez, a Conference League-hez, amely anyagi sikert hozhat. Győznünk kell majd Kolozsváron is, minden tőlünk telhetőt meg kell tennünk ezért. Addig azonban még győznünk kell Călăraşi-on, a Clinceni ellen. Nagyon nehéz meccs vár rank. Össze kell szednünk magunkat addig, lássuk, milyen pihent játékosokat vethetünk be ott, majd azután gondolkozhatunk a visszavágón is” – jelentette ki Şumudică.